732

Документи » Рішення виконавчого комітету » 732 від 15.11.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "15" листопада 2011 р № 732
м. Суми

Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми

З метою надання якісних послуг мешканцям м. Суми у сфері пасажирських перевезень, розвитку конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг, вибору на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб - підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг, враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.05.10 № 219 «Про організацію перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах м. Суми» (зі змінами) та у зв’язку з не визначенням переможця на об’єкті конкурсу № 13 (автобусний маршрут в режимі маршрутного таксі № 57 «Роменська - Баранівка»), відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами), рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.07.10 № 374 «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми» (зі змінами), керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. У термін до 01.01.12, відповідно до Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми, затверджених рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.07.10 № 374 (зі змінами), провести конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на об’єкт конкурсу № 13 маршрут № 57 «Роменська - Баранівка», кількість автобусів – 5 одиниць.
  2. На період підготовки та проведення конкурсу утворити конкурсний комітет для визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб - підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми та затвердити його персональний склад відповідно до додатку № 1.
  3. Відділу логістики та зв’язку міської ради (Семесенко В.М.):
    3.1. Не пізніше, як за 30 календарних днів до проведення конкурсу оприлюднити в засобах масової інформації оголошення про умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми.
    3.2. Підготувати та надати на підпис міському голові договори з організації перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми, підписані з переможцями конкурсу в порядку та терміни, визначені Умовами проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми, затверджених рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.07.10 № 374 (зі змінами).
  4. До встановлення у визначеному порядку тарифу (вартість проїзду) на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах загального користування переможці конкурсу тимчасово використовують тариф (вартість проїзду) 2,00 грн.
  5. Дане рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Склад конкурсного комітету для визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб - підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми [43.5 Kb] (cкачувань: 398) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав