707

Документи » Рішення виконавчого комітету » 707 від 15.11.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "15" листопада 2011 р № 707
м. Суми

Про стан охорони праці в закладах освіти та дошкільних навчальних закладах міста Суми

Заслухавши інформацію начальника відділу з охорони праці про стан охорони праці в закладах освіти та дошкільних навчальних закладах міста, керуючись підпунктом 8 пункту „б” частини 1 статті 34, пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію начальника відділу з охорони праці Супрун І.В. про стан охорони праці в закладах освіти та дошкільних навчальних закладах міста Суми прийняти до відома (додається).
  2. Начальнику управління освіти і науки Сумської міської ради (Данильченко А.М.) забезпечити координацію роботи підпорядкованих закладів освіти та дошкільних навчальних закладів міста Суми щодо дотримання ними вимог законодавства у сфері охорони праці.
  3. Відділу з охорони праці Сумської міської ради (Супрун І.В.), спільно з управлінням освіти і науки Сумської міської ради (Данильченко А.М.) розробити заходи по усуненню недоліків з питань охорони праці з урахуванням фінансових витрат та надати пропозиції стосовно виділення коштів для усунення недоліків, які виникли з даного питання до постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку та цін.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Інформація про стан охорони праці в закладах освіти та дошкільних навчальних закладах міста Суми [39 Kb] (cкачувань: 1410) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 18-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав