702

Документи » Рішення виконавчого комітету » 702 від 15.11.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "15" листопада 2011 р № 702
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.11.2006 № 636 «Про створення та організацію діяльності міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури» (зі змінами)

У зв’язку з кадровими змінами в апараті та виконавчих органах Сумської міської ради та з метою ефективного вирішення питань щодо забезпечення безперешкодного доступу інвалідів та інших маломобільних груп населення міста до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури, керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.11.2006 № 636 «Про створення та організацію діяльності міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури» (зі змінами), а саме:
    • 1.1. Пункт 3 рішення викласти в новій редакції: «3. Установити, що у разі персональних змін у складі комітету, або відсутності осіб, які входять до його складу, в зв’язку з відпусткою, хворобою чи з інших причин, особи, які виконують їх обов’язки, входять до складу комітету за посадами».
    • 1.2. Додаток 1 до рішення викласти в новій редакції (додається).
  2. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.2010 № 332 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.11.2006 № 636 «Про створення та організацію діяльності міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури» вважати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Склад міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури [50.5 Kb] (cкачувань: 433) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав