699

Документи » Рішення виконавчого комітету » 699 від 15.11.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "15" листопада 2011 р № 699
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо розгляду питання про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 24 березня 2011 року № 375 – МР „Про надання пільг на тверде паливо пільговій категорії населення міста Суми”

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 червня 2011 року № 671 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 77”, керуючись пунктом першим частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Погодити та унести на розгляд Сумської міської ради питання про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 24 березня 2011 року № 375 - МР „Про надання пільг на тверде паливо пільговій категорії населення міста Суми”, а саме:
  1.1. Абзац другий пункту 1.4 додатку до рішення викласти в наступній редакції: „Грошова виплата призначається за зареєстрованим місцем проживання або за фактичним місцем проживання, якщо особи перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, за фактичним місцем проживання за рішенням комісії, утвореної рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 06 травня 2010 року № 252 „Про комісію по розгляду заяв громадян з питань призначення соціальної допомоги та прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика”.
  1.2. Підпункт „г” пункту 1.5 додатку до рішення викласти в наступній редакції: „1.5. г) довідку з місця реєстрації або фактичного місця проживання про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі (щорічно)”.
  1.3. Абзац четвертий пункту 3.3 додатку до рішення після слів „пільговик змінив місце реєстрації” доповнити словами „чи фактичне місце проживання”.
  1.4. Абзац перший пункту 3.4 додатку до рішення викласти в наступній редакції: „У разі смерті пільговика, зазначені у частині 5 статті 51 Бюджетного кодексу України члени сім’ї померлого, які проживали разом з ним, можуть отримати кошти готівкою на придбання твердого палива на підставі:”
  1.5. Пункт 3.5. додатку до рішення викласти в наступній редакції: „3.5. У разі зміни реєстрації чи фактичного місця проживання протягом бюджетного періоду, особа подає довідку щодо придбання твердого палива на пільгових умовах за попереднім зареєстрованим чи фактичним місцем проживання. У разі зміни умов проживання пільговика (підключення житла до системи газо-, тепло-, електропостачання) отримані ним кошти готівкою на придбання твердого палива не повертаються. Пільги з оплати послуг газо-, тепло-, електропостачання для опалення житла надаються особі з наступного бюджетного періоду. У разі зміни протягом бюджетного періоду будь-якого іншого виду опалення житла особи на пічне опалення пільги на придбання твердого палива надаються виходячи з кількості місяців, що залишилися до кінця бюджетного періоду, та середньомісячної вартості або кількості твердого палива, визначеної шляхом ділення річної вартості або кількості твердого палива на дванадцять місяців”.
 2. Доручити управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради.
 3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 17-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав