691

Документи » Рішення виконавчого комітету » 691 від 15.11.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "15" листопада 2011 р № 691
м. Суми

Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчих органів Сумської міської ради на 2012 рік

З метою організації здійснення державної регуляторної політики виконавчих органів Сумської міської ради, відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи пропозиції структурних підрозділів міської ради, керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті 27, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчих органів Сумської міської ради на 2012 рік згідно з додатком.
  2. Заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради забезпечити організацію виконання плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчих органів Сумської міської ради на 2012 рік згідно з розподілом обов’язків.
  3. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) оприлюднити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчих органів Сумської міської ради на 2012 рік шляхом опублікування в газеті «Суми і сумчани» та на офіційній сторінці в мережі Інтернет.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчих органів Сумської міської ради на 2012 рік [43 Kb] (cкачувань: 275) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав