637

Документи » Рішення виконавчого комітету » 637 від 18.10.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "18" жовтня 2011 р № 637
м. Суми

Про хід виконання рішення Сумської міської ради від 22 грудня 2010 року № 95-МР «Про міську Програму соціально-правової підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах на 2011-2013 роки»

Заслухавши та обговоривши інформацію в.о начальника служби у справах дітей Сумської міської ради про виконання за підсумками 9 місяців 2011 року завдань, передбачених міською Програмою соціально-правової підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах на 2011-2013 роки, виконавчий комітет Сумської міської ради відмічає, що у сфері захисту прав дітей структурними підрозділами Сумської міської ради проводиться відповідна робота.
Вдалося закріпити позитивну тенденцію до зменшення числа бездоглядних та безпритульних дітей. Удосконалено діяльність із соціального супроводу сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Системною стала практика національного усиновлення. З метою додержання прав дітей в навчальних закладах, розвитку сімейних форм виховання, запобігання соціальному сирітству, покращення соціальної роботи із сім’ями з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію про виконання за підсумками 9 місяців 2011 року, завдань передбачених міською програмою соціально-правової підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах на 2011-2013 роки, прийняти до відома (додаток ).
  2. Службі у справах дітей Сумської міської ради (Голосна К.А.), міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Вертель М.Ю.) вжити додаткових заходів щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, запобігання соціальному сирітству.
  3. Управлінню освіти і науки Сумської міської ради (Данильченко А.М.) посилити контроль за додержанням прав дітей в навчальних закладах.
  4. Міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Вертель М.Ю.) вжити додаткових заходів щодо покращення соціальної роботи із сім’ями з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С. М.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.Г. Войтенко

 

Інформація Про хід виконання рішення Сумської міської ради від 22 грудня 2010 року № 95-МР «Про міську Програму соціально-правової підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах на 2011-2013 роки» [74.5 Kb] (cкачувань: 305) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав