652

Документи » Рішення виконавчого комітету » 652 від 18.10.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "18" жовтня 2011 р № 652
м. Суми

Про нагородження Шелестюка Т.О. та Віннікова В.А.
На підставі подання в.о. начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сумської міської ради Красношевської Н.М., відповідно до рішення міської ради від 30.07.08 № 1769-МР «Про почесну відзнаку Сумської міської ради «За заслуги перед містом» зі змінами, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Нагородити Почесною відзнакою Сумської міської ради «За заслуги перед містом» ІІ ступеня: Шелестюка Тараса Олександровича – майстра спорту міжнародного класу України з боксу, чемпіона світу з боксу та Віннікова Володимира Анатолійовича – заслуженого тренера України, тренера-викладача з боксу обласної дитячо-юнацької спортивної школи Сумської обласної організації Всеукраїнського ФСТ «Колос» за високі спортивні досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток боксу в місті та піднесення іміджу м.Суми на міжнародній спортивній арені.
  2. Відділу організаційно-кадрової роботи (Антоненко А.Г.) підготувати розпорядження міського голови про виділення з цільового фонду Сумської міської ради коштів для надання грошової винагороди Шелестюку Т.О. та Віннікову В.А.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

Виконуючий обов’язки міського голови
з виконавчої роботи
М.Г. Войтенко


Дата публікації: 25-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав