633

Документи » Рішення виконавчого комітету » 633 від 18.10.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "18" жовтня 2011 р № 633
м. Суми

Про проведення приписки громадян України 1995 року народження до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату

З метою якісного забезпечення проведення приписки протягом січня – березня 2012 року громадян 1995 року народження до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату, відповідно до Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352 ”Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”, керуючись пунктом 1 статті 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Забезпечити організацію та проведення приписки громадян 1995 року народження до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату.
 2. Створити та затвердити комісію з питань приписки громадян (додаток 1).
 3. Роботу комісії з питань приписки організувати на призовній дільниці з 10 січня по 30 березня 2012 року згідно з графіком роботи. Затвердити графік та розпорядок роботи комісії з питань приписки громадян (додатки 2, 3).
 4. Затвердити графік проведення приписки громадян (додаток 4).
 5. Керівникам навчальних закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування і форми власності, на період, необхідний для проведення приписки, звільнити допризовників від праці (навчання), відкликати з відряджень і забезпечити їх своєчасне прибуття на призовну дільницю.
 6. Керівникам навчальних закладів:
  6.1. Підготувати необхідні документи для оформлення особових справ допризовників.
  6.2. Призначити наказом працівника, відповідального за підготовку особових справ та забезпечення явки громадян на комісію з питань приписки.
  6.3. Забезпечити стовідсоткову явку юнаків на комісію з питань приписки згідно з графіком проведення приписки громадян.
 7. Керівникам житлово-експлуатаційних організацій, інших організацій або підприємств та установ, що здійснюють експлуатацію будинків, а також власники будинків міста, згідно з частиною 9 статті 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, забезпечити своєчасне надання необхідних відомостей про призовників, а також оповіщення їх про виклик до Сумського об’єднаного міського військового комісаріату.
 8. Керівникам підприємств, організацій і установ відповідно до статті 43 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” виділити технічних працівників з каліграфічним почерком для роботи в Сумському об’єднаному міському військовому комісаріаті з 10 січня по 30 березня 2012 року без їх заміни (додаток 5).
 9. Начальнику управління охорони здоров’я міської ради Братушка О.В.:
  • 9.1. За заявкою Сумського об’єднаного міського військового комісаріату наказом по управлінню охорони здоров’я міської ради для проведення медичного огляду громадян 1995 року народження затвердити основний та дублюючий склад медичної комісії кращими лікарями-фахівцями і середнім медичним персоналом та відрядити до військового комісаріату з 10 січня по 30 березня 2012 року.
  • 9.2. Провести ревізію залишку інструментарію, медикаментів та медичного майна на призовній дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату відповідно до результатів обліку та при потребі доукомплектувати її.
  • 9.3. Надати розпорядження підвідомчим лікувальним закладам міста на проведення амбулаторного обстеження, клінічних аналізів крові, сечі, РМП, рентгенологічного дослідження органів грудної клітини та електрокардіографічного дослідження допризовників.
  • 9.4. Визначити посадових осіб лікувальних закладів, на яких покласти контроль за додатковим медичним обстеженням.
  • 9.5. Проводити позачергове додаткове обстеження стану здоров’я допризовників у лікувальних закладах міста та області. Для цього виділити в
   Сумській міській клінічній дитячій лікарні:
   - кардіологічне відділення - 10 ліжок
   - педіатричне відділення - 20 ліжок
   - неврологічне відділення - 10 ліжок
   - дерматологічне відділення - 10 ліжок
   - отоларингологічне відділення - 10 ліжок

   Обласній клінічній дитячій лікарні:
   - ортопедичне відділення - 20 ліжок
   - хірургічне відділення - 10 ліжок
   - урологічне відділенн - 10 ліжок
   - ендокринологічне відділення - 10 ліжок
   - офтальмологічне відділення - 10 ліжок

   Обласному психоневрологічному диспансері - 10 ліжок
  • 9.6. Акти обстеження допризовників лікувальними закладами оформляти згідно з Наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402 “Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України” за направленням комісії з питань приписки (лікаря, який організує роботу медичного персоналу).
  • 9.7. Контроль за якістю оформлення актів обстеження покласти на головних лікарів лікувальних закладів.
  • 9.8. Головним лікарям лікувально-профілактичних закладів міста забезпечити наявність медичних карток амбулаторного хворого (облікова форма МОЗ України № 025) з вкладними листами до них (облікова форма МОЗ України № 025/о) та даних про проведення щеплення згідно з календарем щеплень.
 10. Створити позаштатну групу для проведення професійно-психологічного відбору громадян, що підлягають персонально-первинному обліку.
  Затвердити склад позаштатної групи професійно-психологічного відбору:
  начальник групи - Благовещенський І.Б., начальник відділення комплектування Сумського ОМВК; члени групи:
  - Олексієнко П.П., головний спеціаліст, службовець Збройних Сил України Сумського ОМВК;
  - Вертель М.Ю., директор Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
  - Пухова О.Б., психіатр обласного психоневрологічного диспансеру; психологи навчальних закладів міста згідно з графіком явки психологів навчальних закладів під час проведення приписки громадян (додаток 6).
  Членам групи на період проведення приписки з 10 січня по 30 березня 2012 року знаходитись при Сумському ОМВК.
 11. Виконуючому обов’язки начальника Сумського міського управління внутрішніх справ Рапуті В.І., відповідно до частини 3 статті 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” і згідно з методикою організації розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу, узгодженою Сумським обласним військовим комісаром та начальником управління внутрішніх справ України в Сумській області 26 березня 2004 року і затвердженою заступником голови Сумської обласної державної адміністрації від 2 квітня 2004 року, організувати розшук, затримання й доставку до Сумського об’єднаного міського військового комісаріату осіб, які ухиляються від проведення приписки громадян 1995 року народження. Для проведення цієї роботи виділяти необхідну кількість працівників міліції.
 12. Про виконання даного рішення інформувати міського голову до 12 квітня 2012 року.
 13. Організацію та виконання цього рішення покласти на військового комісара Сумського об’єднаного міського військового комісаріату Вензика Я.П.
 14. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Панченка С.М.

 

Виконуючий обов’язки міського голови
з виконавчої роботи
М.Г. Войтенко

 

Додатки [174 Kb] (cкачувань: 405) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав