630

Документи » Рішення виконавчого комітету » 630 від 07.10.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" жовтня 2011 р № 630
м. Суми

Про надання дозволу ПСО «Центральний ринок м. Суми» на розміщення тимчасових споруд торговельного призначення (торгових місць) по вул. Засумській (від вулиці Набережної р. Стрілки до вулиці Пролетарської) в місті Суми
З метою сприяння розвитку всіх форм торгівлі на території міста шляхом впорядкування розміщення тимчасових споруд торговельного призначення по вул. Засумській (від вулиці Набережної р. Стрілки до вулиці Пролетарської) в місті Суми на період реконструкції ПСО «Центральний ринок м. Суми», на виконання рішення Сумської міської ради від 05.10.2011 №823-МР «Про визначення частини вулиці Засумської (від вулиці Набережної р. Стрілки до вулиці Пролетарської) м. Суми пішохідною зоною та рекомендації ПСО «Центральний ринок м. Суми» щодо упорядкування торгівельних місць на Центральному ринку», відповідно до підпункту 8 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частини 2 статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись статтею 40, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл ПСО «Центральний ринок м. Суми» на розміщення тимчасових споруд торговельного призначення (торгових місць) по вул. Засумській (від вулиці Набережної р. Стрілки до вулиці Пролетарської) в місті Суми, згідно схеми розміщення тимчасових торговельних споруд на частині вул. Засумській, що розроблена управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради (схема додається).
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) підготувати та належним чином оформити дозвіл на розміщення тимчасових споруд торговельного призначення (торгових місць) ПСО «Центральний ринок м. Суми» для здійснення підприємницької діяльності по вул. Засумській (від вулиці Набережної р. Стрілки до вулиці Пролетарської) в місті Суми.
  3. Встановити термін дії дозволу на розміщення тимчасових споруд торговельного призначення (торгових місць) ПСО «Центральний ринок м. Суми» по вул. Засумській (від вулиці Набережної р. Стрілки до вулиці Пролетарської) в місті Суми до 15 квітня 2013 року. Термін дії дозволу продовженню не підлягає.
  4. ПСО «Центральний ринок м. Суми» в термін, що не перевищує 7 (сім) робочих днів з дати прийняття цього рішення, звернутися до управління архітектури та містобудування Сумської міської ради для укладання договорів про встановлення особистих строкових сервітутів на користування місцем для розміщення тимчасових споруд торговельного призначення (торгових місць) на підставі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого управлінням Держкомзему у м. Суми Сумської області.
  5. ПСО «Центральний ринок м. Суми» після завершення терміну дії дозволу на розміщення тимчасових споруд торговельного призначення (торгових місць) протягом одного місяця здійснити за власний рахунок демонтаж тимчасових споруд торговельного призначення (торгових місць) та привести територію по вул. Засумській (від вулиці Набережної р. Стрілки до вулиці Пролетарської) до стану, що передував розміщенню зазначених тимчасових споруд.
  6. Ковпаківській районній в м. Суми адміністрації (Джура О.М.) закріпити за ПСО «Центральний ринок м. Суми» в установленому порядку територію, прилеглу до зазначених тимчасових споруд торговельного призначення (торгових місць), для організації благоустрою та утримання її в належному санітарному стані.
  7. Відділу логістики та зв’язку Сумської міської ради (Семесенко В.М.), управлінню соціально-економічного розвитку Сумської міської ради (Левенець М.І.), комунальному підприємству Сумської міської ради «Сумипарксервіс» (Зима В.В.) здійснити заходи щодо організації діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів з урахуванням визначення частини вул. Засумської (від вулиці Набережної р. Стрілки до вулиці Пролетарської) м. Суми пішохідною зоною.
  8. Відділу ДАІ з обслуговуванням м. Суми і АТІ УДАІ УМВС України в Сумській області (Скрипка О.Г.) здійснити заходи щодо зміни організації руху по вул. Набережна р. Стрілки, вул. Кооперативна, вул. Шевченка, вул. Пролетарська у відповідності до затвердженої схеми організації руху в центральній частині міста, налаштування роботи світлофорного об’єкту на перехресті вул. Засумська та вул. Набережна р. Стрілки з урахуванням визначення частини вул. Засумської (від вулиці Набережної р. Стрілки до вулиці Пролетарської) м. Суми пішохідною зоною.
  9. Комунальному підприємству «Шляхрембуд» Сумської міської ради (Вегера О.О.) здійснити заходи щодо встановлення відповідних дорожніх знаків та нанесення відповідної дорожньої розмітки на перехресті вулиць Засумської та Набережної р. Стрілки, на вулицях Набережна р. Стрілки, Набережна р. Сумки, Шевченка, Пролетарська, Горького та Кооперативна з урахуванням зміни організації руху по вул. Набережна р. Стрілки та вул. Кооперативна у відповідності до затвердженої схеми організації руху в центральній частині міста та визначення частини вул. Засумської (від вулиці Набережної р. Стрілки до вулиці Пролетарської) м. Суми пішохідною зоною.
  10. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 11-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав