624

Документи » Рішення виконавчого комітету » 624 від 04.10.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" жовтня 2011 р № 624
м. Суми

Про затвердження лімітів водоспоживання та водовідведення по комунальному закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей»

З метою економного використання питної води, що надається з міського водопроводу, відповідно до Правил надання послуг водопостачання та водовідведення водоспоживачам м. Суми та приміських населених пунктів, затверджених рішенням Сумської міської ради від 11 грудня 2002 року № 238-МР, керуючись підпунктом 5 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити ліміт щомісячного споживання питної води з мереж комунального підприємства «Міськводоканал» Сумської міської ради для комунально-побутових потреб Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» згідно додатку (додається) та звільнити від сплати за оформлення ліміту.
  2. Встановити, що за використану воду понад встановлений ліміт сплачується подвійний розмір діючого тарифу.
  3. Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» (Гребельна Д. М.):
    3.1. Забезпечити в повному обсязі проведення розрахунків за отримані послуги з водопостачання та водовідведення.
    3.2. Забезпечити укладення та виконання умов договору у межах встановленого ліміту споживання.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Ліміт водоспоживання та водовідведення по Комунальному закладі Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» [30.5 Kb] (cкачувань: 502) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 5-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав