604

Документи » Рішення виконавчого комітету » 604 від 23.09.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" вересня 2011 р № 604
м. Суми

Про встановлення цілодобового режиму роботи для об’єкту торгівлі

Розглянувши листа ТОВ «Будтрейдинг» від 15.09.2011 № 83 щодо встановлення цілодобового режиму роботи торгово-розважальному центру «Лавина», розташованому за адресою: м. Суми, пр. М. Лушпи, 4/1, з метою створення додаткових робочих місць для сумчан, керуючись підпунктом 4 пункту „б” статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити цілодобовий режим роботи строком на один рік для торгово-розважального центру «Лавина» ТОВ «Будтрейдинг».
  2. Директору ТОВ «Будтрейдинг» Рябікову О.М.:
    2.1. Забезпечити додержання допустимих рівнів шуму працюючого обладнання.
    2.2. Забезпечити дотримання громадського порядку в торгово-розважальному центрі «Лавина» та на прилеглій до нього території, безпеку відвідувачів протягом усього робочого часу.
  3. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради (Боженко К.В.) забезпечити контроль за організацією роботи зазначеного об’єкту торгівлі в частині дотримання даного рішення, умов і вимог Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми, чинного законодавства у сфері торгівлі.
    У разі виявлення порушень, направляти подання до виконавчого комітету Сумської міської ради щодо скасування рішення виконавчого комітету про встановлення цілодобового режиму роботи.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 27-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав