573

Документи » Рішення виконавчого комітету » 573 від 06.09.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" вересня 2011 р № 573
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання про визначення частини вулиці Засумської (від вулиці Набережної річки Стрілки до вулиці Пролетарської) м. Суми пішохідною зоною
З метою забезпечення ефективної організації дорожнього руху в м. Суми, безпеки пішоходів на дорогах та вулицях міста, відповідно до Закону України “Про дорожній рух”, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та внести на розгляд Сумської міської ради питання про визначення частини вулиці Засумської (від вулиці Набережної річки Стрілки до вулиці Пролетарської) м. Суми пішохідною зоною.
  2. Доручити відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Сумської міської ради (Нелін С.В.) підготувати відповідний проект рішення міської ради.
  3. Рекомендувати адміністрації ПСО «Центральний ринок м. Суми» негайно виконати комплекс робіт (ремонт дорожнього покриття та тротуарів, водовідвідної системи, освітлення, облаштування місць збору відходів, встановлення відповідних дорожніх знаків, благоустрій) по підготовці частини вул. Засумської (від вулиці Набережної річки Стрілки до вулиці Пролетарської) для розміщення торгівельної зони.
  4. Управлінню архітектури та містобудування (Биков В.Б.) до 15.10.2011 опрацювати питання щодо розробки схеми розміщення тимчасових торгівельних споруд на частині вул. Засумській (від вулиці Набережної річки Стрілки до вулиці Пролетарської).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав