547

Документи » Рішення виконавчого комітету » 547 від 06.09.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" вересня 2011 р № 547
м. Суми

Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми

З метою надання якісних послуг мешканцям м. Суми у сфері пасажирських перевезень, розвитку конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг, вибору на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб - підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг, враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.05.10 № 219 «Про організацію перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах м. Суми» (зі змінами) та у зв’язку із закінченням терміну дії договорів на перевезення пасажирів, відповідно до статті 7 Закону України "Про автомобільний транспорт", постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" (зі змінами), рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.07.10 № 374 «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми» (зі змінами), керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. У термін до 01.11.11, відповідно до Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми, затверджених рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.07.10 № 374 (зі змінами), провести конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на об’єкти, визначені відповідно до додатку № 1.
 2. На період підготовки та проведення конкурсу утворити конкурсний комітет для визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб - підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми та затвердити його персональний склад відповідно до додатку № 2.
 3. Затвердити кошторис витрат на підготовку та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на 2011 рік.
 4. Відділу логістики та зв’язку міської ради (Семесенко В.М.):
  4.1. Не пізніше, як за 30 календарних днів до проведення конкурсу оприлюднити в засобах масової інформації оголошення про умови та порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми.
  4.2. Залучити на договірних засадах спеціалістів для розроблення та виготовлення паспортів автобусних маршрутів.
  4.3. Підготувати та надати на підпис міському голові договори з організації перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми, підписані з переможцями конкурсу в порядку та терміни, визначені Умовами проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми, затверджених рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.07.10 № 374 (зі змінами).
 5. До встановлення у визначеному порядку тарифу (вартість проїзду) на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах загального користування переможці конкурсу тимчасово використовують тариф (вартість проїзду) 2,00 грн.
 6. Дане рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.
 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додатки [20.7 Kb] (cкачувань: 225)Дата публікації: 12-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав