534

Документи » Рішення виконавчого комітету » 534 від 06.09.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" вересня 2011 р № 534
м. Суми

Про результати ревізії виконання бюджету м. Суми

Розглянувши зведену довідку Головного контрольно – ревізійного управлінням України про результати ревізії бюджету міста Суми за 2009 – 2010 роки та завершений звітний період 2011 року (додається), заслухавши інформації управлінь та комунальних підприємств Сумської міської ради щодо підсумків ревізії Головного контрольно – ревізійного управління України, виконавчий комітет Сумської міської ради зазначає, що порушення, виявлені контрольними заходами, свідчать про те, що керівники деяких управлінь, відділів міської ради та виконавчого комітету, окремих установ, організацій, підприємств не в повній мірі забезпечують належну організацію роботи з наповнення міського бюджету, підвищення ефективності використання бюджетних коштів та комунального майна, зміцнення фінансової дисципліни. Результати контрольних заходів засвідчили, що бюджет міста Суми сформовано на основі Бюджетного кодексу України та інших нормативно-правових актів, що регулюють бюджетні правовідносини, та розрахункової потреби головних розпорядників коштів.
За результатами ревізії згідно даних Головного контрольно – ревізійного управління України виявлено фінансових порушень на загальну суму 327,5 млн. грн, з них недоотримання фінансових ресурсів на суму 81,6 млн. грн., витрат з порушенням законодавства на суму 23,9 млн. грн., інших фінансових порушень - на суму 222,0 млн. гривень. Вжитими заходами за результатами ревізій забезпечено відшкодування та усунення фінансових порушень на загальну суму 166,4 млн. грн., з них відшкодовано і поновлено витрат на суму 0,3 млн. грн. та усунуто інших фінансових порушень на суму 166,1 млн. гривень. Крім цього, виконавчий комітет Сумської міської ради враховує заперечення стосовно встановлених порушень, що зазначені в інформаціях управлінь та комунальних підприємств Сумської міської ради щодо підсумків ревізії Головного контрольно – ревізійного управління України, які є додатками до рішення.
З метою недопущення порушень у виконанні бюджету м. Суми, забезпечення ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, комунального майна і природних ресурсів, посилення відповідальності керівників установ, організацій та комунальних підприємств міста за дотриманням фінансово-бюджетної дисципліни та враховуючи подані позовні заяви щодо оскарження вимог Головного контрольно – ревізійного управлінням України, керуючись статтею 40 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Прийняти до відома інформацію управління реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради, управління майна комунальної власності Сумської міської ради, управління земельних ресурсів Сумської міської ради, управління охорони здоров’я Сумської міської ради, управління освіти і науки Сумської міської ради, управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради та КП ,,Міськводоканал” Сумської міської ради щодо підсумків ревізії Головного контрольно – ревізійного управління України. (додатки №№ 1 – 7 до цього рішення).
 2. Начальнику управління освіти і науки Сумської міської ради Данильченко А.М., начальнику управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради Масік Т.О. в термін до 01.10.2011 застосувати заходи відповідальності до керівників підпорядкованих установ, в яких проводилися контрольні заходи, за допущені фінансові порушення.
 3. Головним розпорядникам бюджетних коштів :
  3.1. Розробити та подати до 10.09.2011 на узагальнення фінансовому управлінню заходи (включаючи і по підпорядкованих установах, організаціях та комунальних підприємствах) по усуненню недоліків і порушень, встановлених ревізією бюджету м. Суми.
  3.2. До 01.10.2011, 01.01.2012, 01.04.2012 забезпечити подання фінансовому управлінню інформації про вжиті заходи по усуненню недоліків та порушень за результатами ревізії.
  3.3. При складанні бюджетних запитів на утримання установ соціально – культурної сфери дотримуватись вимог законодавства щодо врахування потреби в коштах, особливо на медикаменти та харчування.
 4. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А):
  4.1. До 15.09.2011 року узагальнити заходи, надані головними розпорядниками по усуненню недоліків і порушень, встановлених ревізією та подати на погодження міському голові.
  4.2. Посилити контроль за наповненням міського бюджету та дотриманням порядку здійснення видатків з бюджету.
  4.3. Забезпечити інформування Головного контрольно-ревізійного управління України про стан усунення порушень за результатами ревізії виконання бюджету м. Суми в терміни до 10.10.2011, 10.01.2012, 10.04.2012.
 5. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) у термін до 01.11.2011:
  5.1. Посилити контроль та забезпечити належний облік за об’єктами незавершеного будівництва.
  5.2. Вжити вичерпних заходів щодо стягнення коштів до цільового фонду розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста із замовників будівництва.
  5.3. Забезпечити повернення підрядними організаціями до бюджету коштів або виконання ними додаткових робіт (у разі наявності перехідних об’єктів) на суму зайво оплачених обсягів виконаних робіт.
 6. Управлінню земельних ресурсів Сумської міської ради (Скрипка В.В.) у термін до 01.11.2011:
  6.1. Шляхом проведення інвентаризації земельних ділянок забезпечити додаткові надходження до міського бюджету від плати за землю.
  6.2. Підготувати та внести на розгляд виконавчого комітету Сумської міської ради проект рішення щодо врегулювання питання умов оплати за користування земельними ділянками в місцях масового відпочинку на територіях прибережних захисних смуг водних об’єктів м. Суми.
 7. Управлінню охорони здоров’я Сумської міської ради (Братушка О.В.) у термін до 01.10.2011:
  7.1. Вирішити питання передачі з обласного бюджету субвенції на відшкодування витрат з утримання обласних відділень Сумських міських клінічних лікарень у II півріччі 2011 року.
  7.2. Забезпечити укладання відповідних договорів на 2012 рік про передачу коштів з обласного бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту на утримання обласних відділень Сумських міських клінічних лікарень.
 8. Управлінню майна комунальної власності (Щербак В.І.) продовжити роботу щодо: - внесення змін до договору оренди цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії у місті Суми, укладеного Сумською міською радою із ТОВ ,,Сумитеплоенерго”, з метою приведення розрахунків розміру орендної плати у відповідність з вимогами діючої методики розрахунку плати за оренду комунального майна та в частині включення до переліку майна, наданого в оренду, об’єктів, розташованих за адресою м. Суми, вул. Лебединська, 7 з відповідним переглядом розміру орендної плати; - претензійно-позовної роботи з орендарями, спрямованої на стягнення недоотриманої орендної плати з ПП ,,Архітон” та ВАТ ,,Сумський м’ясокомбінат”.
 9. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) у термін до 01.10.2011:
  9.1. Забезпечити повернення підрядними організаціями до бюджету коштів на суму зайво оплачених обсягів виконаних робіт.
  9.2. Посилити контроль щодо приймання актів виконаних підрядних робіт.
 10. За результатами розгляду судових справ стосовно оскарження пунктів вимог Головного контрольно – ревізійного управління України, а також враховуючи існуючі розбіжності між переліком порушень, зазначених у зведеній довідці Головного контрольно – ревізійного управління України про результати ревізії бюджету міста Суми за 2009 – 2010 роки та завершений звітний період 2011 року та вимогами про усунення виявлених порушень, направленими структурним підрозділам Сумської міської ради, додатково розглянути дане питання на засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради.
 11. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додатки [116.06 Kb] (cкачувань: 213)Дата публікації: 12-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав