530

Документи » Рішення виконавчого комітету » 530 від 26.08.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "26" серпня 2011 р № 530
м. Суми

Про оформлення права власності на торгівельно-офісні приміщення у будинку № 9 по вулиці Воскресенській у місті Суми
Розглянувши заяви товариства з обмеженою відповідальністю “ДЖЕРЕЛО ЗДОРОВ’Я ” від 16 серпня 2011 року та від 26 серпня 2011 року та надані документи, відповідно до Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 7 лютого 2002 року № 7/5 (із змінами і доповненнями), керуючись підпунктом 10 пункту “б” статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Оформити право власності на торгівельно-офісні приміщення по вул.Воскресенській, 9 у м. Суми з видачею свідоцтва про право власності - ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ДЖЕРЕЛО ЗДОРОВ’Я”.
  2. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) підготувати свідоцтва про право власності на нерухоме майно, зазначене у пунктах цього рішення згідно з законодавством України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

В.о.міського голови з виконавчої роботи М.Г.Войтенко


Дата публікації: 8-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав