557

Документи » Рішення виконавчого комітету » 557 від 06.09.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" вересня 2011 р № 557
м. Суми

Про встановлення режиму роботи для об’єктів ресторанного господарства

Розглянувши заяви суб’єктів підприємницької діяльності щодо встановлення режиму роботи об’єктів ресторанного господарства, враховуючи відсутність скарг населення м. Суми на організацію їх роботи, забезпечення дотримання громадського порядку в приміщенні та на прилеглій території, відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.09.2010 № 537 «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми» (зі змінами та доповненнями), керуючись підпунктами 3, 4 пункту „б” статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити режими роботи строком на один рік для об’єктів ресторанного господарства згідно з додатком.
  2. Керівникам об’єктів ресторанного господарства, зазначених у додатку до рішення забезпечити:
    • 2.1. Додержання допустимих рівнів шуму працюючого обладнання, вентиляційних систем, гучномовних установок.
    • 2.2. Дотримання громадського порядку в об’єктах ресторанного господарства та на прилеглій до них території, безпеку відвідувачів протягом усього робочого часу.
  3. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради (Боженко К.В.) забезпечити контроль за організацією роботи зазначених у додатку до рішення об’єктів ресторанного господарства в частині дотримання ними даного рішення, умов і вимог Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми, чинного законодавства у сфері торгівлі. У разі виявлення порушень, направляти подання до виконавчого комітету Сумської міської ради щодо скасування рішення виконавчого комітету про встановлення режиму роботи.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради М.А.Яншина.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Список об’єктів ресторанного господарства, яким встановлено режим роботи [32.5 Kb] (cкачувань: 320) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав