556

Документи » Рішення виконавчого комітету » 556 від 06.09.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" вересня 2011 р № 556
м. Суми

Про звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території м. Суми

З метою впорядкування розміщення тимчасових споруд на території м. Суми, попередження порушень правил торговельного обслуговування населення, враховуючи акт комісії з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Суми від 10.08.2011, відповідно до рішення Сумської міської ради від 23.12.2009 № 3350 – МР «Про затвердження Правил розміщення та утримання тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності та іншої діяльності на території міста Суми», керуючись підпунктом 2 пункту «б» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Комісії з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Суми (Яншин М.А.) вжити заходів щодо звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд згідно з додатком.
  2. КП електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Сумської міської ради (Авраменко О.О.) за рахунок власників незаконно встановлених тимчасових споруд у присутності членів комісії провести відключення тимчасових споруд від електромережі.
  3. КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради (Вегера О.О.) за рахунок власників незаконно встановлених тимчасових споруд у присутності членів комісії організувати виконання робіт по звільненню зайнятих земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд в м.Суми, їх вивезенню та зберіганню.
  4. Сумському міському управлінню УМВС України в Сумській області (Байло А.О.) забезпечити громадський порядок при виконанні робіт, зазначених у п. п. 2, 3 цього рішення.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Перелік тимчасових споруд, які підлягають демонтажу [61.5 Kb] (cкачувань: 398) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав