484

Документи » Рішення виконавчого комітету » 484 від 02.08.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" серпня 2011 р № 484
м. Суми

Про здійснення управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Заслухавши інформацію начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради Куца Я.В. про хід виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за І півріччя 2011 року, керуючись пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію про хід виконання управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” за І півріччя 2011 року начальника управління Куца Я.В. прийняти до відома (додається).
  2. Роботу управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» визнати задовільною.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) в межах наданих повноважень забезпечити контроль за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Інформація про здійснення виконавчими органами Сумської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2011 року в управлінні житлової політики, комунального господарства та благоустрою [43.5 Kb] (cкачувань: 490) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-08-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав