485

Документи » Рішення виконавчого комітету » 485 від 02.08.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" січня 2011 р № 485
м. Суми

Про створення постійно діючої міської міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води

З метою забезпечення ефективного розгляду та вирішення питань щодо відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води з ініціативи споживачів, відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення ”, наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22 листопада 2005 року № 4 “Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання” (зі змінами), керуючись частиною першою статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Створити постійно діючу міську міжвідомчу комісію з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води згідно з додатком 1.
  2. Затвердити Положення про роботу постійно діючої міської міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води згідно з додатком 2.
  3. Комісії у своїй діяльності керуватися Порядком відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, затвердженим наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22 листопада 2005 року № 4 (зі змінами).
  4. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23 травня 2006 року № 280 “Про затвердження Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків м. Суми від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання” та від 22 вересня 2009 року № 482 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23 травня 2006 року № 280 “Про затвердження Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків м. Суми від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання” вважати такими, що втратили чинність.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [42.5 Kb] (cкачувань: 455) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 3-08-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав