459

Документи » Рішення виконавчого комітету » 459 від 05.07.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" липня 2011 р № 459
м. Суми

Про надання дозволів на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Суми

На підставі заяв суб’єктів господарювання про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, враховуючи рекомендації Єдиної комісії з питань погодження розміщення тимчасових споруд на території м. Суми, згідно протоколу засідання від 13.09.2010 року № 26, від 22.10.2010 року № 28, № 40 від 10.06.2011року відповідно до рішення Сумської міської ради від 23 грудня 2009 року № 3350 – МР «Про затвердження Правил розміщення та утримання тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми», керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозволи суб’єктам господарювання на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, згідно з додатком.
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) підготувати та належним чином оформити дозволи на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності та передати їх до управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Стрижова А.В.) для видачі суб’єктам господарювання.
  3. Заявникам, згідно з додатком в термін, що не перевищує 15 днів з дати прийняття цього рішення, звернутися до управління архітектури та містобудування Сумської міської ради для укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту на користування місцем для розміщення тимчасової споруди в м. Суми на підставі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого управлінням Держкомзему у м. Суми Сумської області.
  4. Заявникам, після завершення робіт по встановленню тимчасових споруд, прокладанню інженерних мереж та благоустрою прилеглої території, звернутися з заявою-декларацією на ім`я міського голови м. Суми для отримання акту відповідності тимчасової споруди вимогам розробленої документації.
  5. Зарічній та Ковпаківській районним в м. Суми адміністраціям (Ващенко В.О., Джура О.М.), за територіальною належністю, закріпити в установленому порядку територію, прилеглу до зазначених у додатку тимчасових споруд, для утримання в належному санітарному стані.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Перелік об’єктів, на які видаються дозволи на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності [53.5 Kb] (cкачувань: 273) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-07-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав