462

Документи » Рішення виконавчого комітету » 462 від 13.07.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "13" липня 2011 р № 462
м. Суми

Про встановлення цілодобового режиму роботи для об’єкту ресторанного господарства нічного бару товариства з обмеженою відповідальністю «ДІАЛОГ – 2010»

Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «ДІАЛОГ – 2010» щодо встановлення режиму роботи об’єкту ресторанного господарства нічного бару, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Харківська,30 з 20-00 до 6-00 години, враховуючи забезпечення дотримання громадського порядку в приміщенні та на прилеглій території, відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.09.2010 № 537 «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми» (зі змінами та доповненнями), керуючись підпунктами 3, 4 пункту „б” статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити цілодобовий режим роботи строком на один рік для об’єкту ресторанного господарства нічного бару ТОВ «ДІАЛОГ – 2010».
  2. Керівнику ТОВ «ДІАЛОГ – 2010» Тарасову В.М. забезпечити:
    2.1. Додержання допустимих рівнів шуму працюючого обладнання, вентиляційних систем, гучномовних установок.
    2.2. Дотримання громадського порядку в нічному барі та на прилеглій до нього території, безпеку відвідувачів протягом усього робочого часу.
  3. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради (Боженко К.В.) забезпечити контроль за організацією роботи об’єкту ресторанного господарства нічного бару ТОВ «ДІАЛОГ – 2010» в частині дотримання ним даного рішення, умов і вимог Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м.Суми, чинного законодавства у сфері торгівлі. У разі виявлення порушень, направляти подання до виконавчого комітету Сумської міської ради щодо скасування рішення виконавчого комітету про встановлення цілодобового режиму роботи.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 14-07-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав