418

Документи » Рішення виконавчого комітету » 418 від 25.06.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" червня 2011 р № 418
м. Суми

Про заходи щодо забезпечення жителів міста якісними та безперебійними послугами з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми

Враховуючи результати проведеного 21.06.2011 року конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання-виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 року № 529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», рішення Сумської міської ради від 29.09.2004 року № 933-МР «Про Положення про комунальне замовлення», керуючись підпунктом 1 пункту «а» та підпунктом 1 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.):
  1.1. У термін до 26.06.2011 року укласти договір комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми (перелік житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми згідно із додатком) з комунальним підприємством «Сумижитло» Сумської міської ради (Степаненко Є.Є.) строком на 2 роки.
  1.2. Забезпечити передачу житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначеного в додатку до даного рішення, на обслуговування комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради (Степаненко Є.Є.).
 2. Рекомендувати житлово-будівельним кооперативам, об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків, які розташовані в межах території обслуговування комунального підприємства «Сумижитло» Сумської міської ради (Степаненко Є.Є.) укласти з вказаним підприємством договори на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
 3. Комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради (Степаненко Є.Є.):
  3.1. У термін до 01.01.2012 року укласти зі споживачами договори про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, підготовлені на основі типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 року № 529.
  3.2. У термін до 01.07.2011 року укласти необхідні договори з виконавцями/виробниками та постачальниками відповідних житлово-комунальних послуг, а також договір на інформаційне обслуговування та ведення баз даних з Сумським розрахунковим центром.
  3.3. Тимчасово дозволити користуватись тарифами, відповідно до наданих конкурсних пропозицій, зазначених у додатку до даного рішення.
  3.4. У термін до 01.01.2012 року провести розрахунок тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та довести до відома власників житлових будинків (гуртожитків), власників квартир (житлових приміщень у гуртожитках), власників нежитлових приміщень у житлових будинках (гуртожитках) та інших споживачів послуг шляхом проведення щодо кожного будинку громадських слухань у встановленому порядку.
  3.5. У термін до 01.03.2012 року надати розрахунок тарифів за результатами громадських слухань до управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради (Левенець М.І.).
 4. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О) відшкодувувати витрати, пов'язані з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради.
 5. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) забезпечити повернення майна, нежитлових приміщень, автотранспорту та основних засобів, що передавалися для виконання договірних зобов'язань підприємствам, які надавали послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми, а також вирішити питання передачі майна, нежитлових приміщень (в тому числі нежитлових приміщень, військового містечка № 1 по вул. Кірова, 165 у місті Суми), автотранспорту та основних засобів, комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради на строк дії договору комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми у відповідності до вимог чинного законодавства України.
 6. Рекомендувати підприємствам, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме ТОВ «СКС Консалд» та ТОВ «КК Коменерго-Суми» внести зміни та доповнення до укладених договорів комунального замовлення на вищевказані послуги з урахуванням типового договору на надання комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми, затвердженого рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.06.2011 № 398.
 7. Рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.
 8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додаток [114.56 Kb] (cкачувань: 678)Дата публікації: 4-07-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав