425

Документи » Рішення виконавчого комітету » 425 від 25.06.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" червня 2011 р № 425
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо розгляду питання «Про внесення змін та доповнень до Статуту комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №4»

З метою приведення Статуту комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №4» у відповідність до вимог Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», керуючись підпунктом І частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та унести на розгляд Сумської_міської ради питання про внесення змін та доповнень до Статуту комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №4», а саме: абзац 20 пункту 3.2 розділу 3 «Мета та основні напрямки діяльності установи» викласти в наступній редакції: « - придбання, зберігання, відпуск, перевезення, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів» згідно переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого у відповідності до вимог чинного законодавства. 
  2. Управлінню охорони здоров'я (Братушка О.В.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд Сумської міської ради. 
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-06-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав