328

Документи » Рішення виконавчого комітету » 328 від 30.05.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "30" травня 2011 р № 328
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.01.2011 №51 «Про затвердження актів прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів житлового фонду, об’єктів соціальної інфраструктури та військового майна військового містечка № 1 по вул. Кірова, 165 у місті Суми»

Розглянувши звернення ТОВ «СКС Консалд» (лист від 04.05.2011 № 117), в якому вказано, що підприємство не в змозі обслуговувати житловий фонд військового містечка № 1 по вул. Кірова, 165 у місті Суми та оскільки конкурс по визначенню суб’єктів господарювання-виконавців житлово-комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Суми, в тому числі житлового фонду військового містечка № 1 по вул. Кірова, 165 у місті Суми, призначений на 21.06.2011, з метою забезпечення безперебійного та якісного надання жителям житлового фонду військового містечка послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.01.2011 № 51 «Про затвердження актів прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів житлового фонду, об’єктів соціальної інфраструктури та військового майна військового містечка № 1 по вул. Кірова, 165 у місті Суми», а саме:
    1.1. Пункт 3. викласти в новій редакції: «3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) передати об’єкти житлового фонду військового містечка № 1 по вул. Кірова, 165 у місті Суми, зазначені в додатку № 2 до цього рішення, тимчасово, до проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання-виконавців житлово-комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Суми по вул. Кірова, 165, на обслуговування комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради (Степаненко Є.Є.) в межах території обслуговування, з укладанням договору комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в порядку, встановленому чинним законодавством».
    1.2. Пункт 4. викласти в новій редакції: «4. Тимчасово дозволити комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради (Степаненко Є.Є.) користуватись тарифами, які погоджені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.01.2010 № 11 «Про тарифи на послуги з утримання будинків та їх прибудинкових територій Будинкоуправління № 2 квартирно-експлуатаційного відділу м. Полтава».
  2. Рішення набирає чинності з 01.06.2011 року.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.), а контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав