322

Документи » Рішення виконавчого комітету » 322 від 20.05.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "20" травня 2011 р № 322
м. Суми

Про визначення виробників та виконавців послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в місті Суми
З метою удосконалення системи управління житлово-комунальним господарством, підвищення ефективності і надійності його функціонування та забезпечення якісного і безперебійного надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води та водовідведення, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про метрологічну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового Договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (із змінами), наказу Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005 № 60 «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Визначити виробниками та виконавцями послуг в місті Суми: а) з постачання холодної води і водовідведення: - КП «Міськводоканал» Сумської міської ради; б) з централізованого опалення, постачання гарячої води: - ВАТ «Сумське МНВО ім. М.В.Фрунзе» в межах території обслуговування згідно з додатком 1; - ТОВ «Сумитеплоенерго» в межах території обслуговування згідно з додатком 2.
  2. Виробникам та виконавцям послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення у встановленому порядку надавати до управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) звітність та інформацію, яка стосується надання якісних послуг населенню, експлуатації та ремонту інженерного обладнання та мереж.
  3. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) відшкодовувати витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій з надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення на підставі розрахунків, наданих виробниками та виконавцями послуг відповідно до вимог чинного законодавства України.
  4. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 30 жовтня 2007 року № 493 «Про визначення комунального підприємства „Міськводоканал” виробником комунальних послуг з водопостачання та водовідведення по місту Суми» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А. та Бондаря А.П. згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.Г. Войтенко


Дата публікації: 24-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав