310

Документи » Рішення виконавчого комітету » 310 від 04.05.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" травня 2011 р № 310
м. Суми

Про організацію проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми

У зв’язку із закінченням строку дії договорів на надання комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладених між управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради та підприємствами, які надають вказані послуги, з метою забезпечення жителів міста якісними та безперебійними послугами з утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 631 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг”, наказу Державного Комітету будівництва, архітектури та житлової політики України» від 07.09.1998 № 194 «Про затвердження Типового Положення про порядок конкурсного відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій та Типового договору на утримання житлових будинків і прибудинкових територій», наказу Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005 № 60 «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді», керуючись підпунктом 1 пункту «а» та підпунктом 1 пункту «б» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Визначити, що право на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми виборюється на конкурсних засадах.
 2. Встановити плату за участь у конкурсі по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що вноситься учасниками конкурсу на рахунок уповноваженого органу - управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради.
 3. Провести в термін до 25.06.2011 року конкурс по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми.
 4. Створити та затвердити склад конкурсної комісії по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми згідно з додатком 1.
 5. Затвердити Положення про конкурсну комісію по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми згідно з додатком 2.
 6. Уповноважити управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) на організацію підготовки та проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми у порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 631.
 7. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.):
  7.1. Забезпечити підготовку та оприлюднення конкурсних умов згідно з вимогами статті 27 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» до 13.05.2011 року;
  7.2. Підготувати конкурсну документацію та надати її конкурсній комісії по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми для житлових будинків згідно із додатком 3 до 07.05.2011 року;
  7.3. Вжити інших заходів щодо підготовки та проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми згідно чинного законодавства України.
 8. Конкурсній комісії по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми:
  8.1. Забезпечити опублікування в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми та іншої офіційної інформації згідно з відомостями конкурсної документації;
  8.2. Вжити необхідних заходів щодо конкурсного відбору суб’єктів господарювання для надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми згідно чинного законодавства України.
 9. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.09.2007 № 441 «Про організацію роботи по відбору підприємств з надання житлово-комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», від 01.07.2008 № 299 «Про затвердження складу конкурсної комісії по організації та проведенню відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій» (зі змінами), від 12.08.2008 № 385 «Про проведення конкурсу по відбору підприємств з утримання будинків і споруд ат прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми» вважати такими, що втратили чинність з 10.05.2011 року.
 10. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [867 Kb] (cкачувань: 484) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав