315

Документи » Рішення виконавчого комітету » 315 від 04.05.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" травня 2011 р № 315
м. Суми

Про затвердження акту прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 4 від дочірнього підприємства «ЖЕК ВАТ «Сумжитлобуд»

На виконання рішення Сумської міської ради від 30.03.2005 № 1141-МР «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Суми житлових будинків та гуртожитків ДП ЖЕКУ ВАТ «Сумжитлобуд», враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 22 січня 2008 року № 36 «Про комісію з питань приймання-передачі об’єктів права державної та комунальної власності, відомчого житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури» (зі змінами), керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акт прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 4, від дочірнього підприємства «ЖЕК ВАТ «Сумжитлобуд».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Вирішити питання щодо подальшого використання об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав