314

Документи » Рішення виконавчого комітету » 314 від 04.05.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" травня 2011 р № 314
м. Суми

Про затвердження акту прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Супруна, 17 від відкритого акціонерного товариства «Сумжитлобуд»

На виконання рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 873-МР «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вулиці Супруна, 17» (зі змінами), враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 22 січня 2008 року № 36 «Про комісію з питань приймання-передачі об’єктів права державної та комунальної власності, відомчого житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури» (зі змінами), керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акт прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Супруна, 17, від відкритого акціонерного товариства «Сумжитлобуд».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Вирішити питання щодо подальшого використання об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав