309

Документи » Рішення виконавчого комітету » 309 від 04.05.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" травня 2011 р № 309
м. Суми

Про часткове закриття Аварійного кладовища по вул. Прикордонній
Розглянувши лист КП „Спеціалізований комбінат” від 26.04.2011 року, враховуючи акт обстеження земельної ділянки на Аварійному кладовищі по вул. Прикордонній від 28.04.2011 року, та з метою організації функціонування місць поховань, а також забезпечення утримання в належному стані кладовища, відповідно до статті 23 Закону України «Про поховання та похоронну справу», керуючись підпунктом 11 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат» (Короткевич Є.Г.) частково припинити поховання померлих на Аварійному кладовищі по вул. Прикордонній.
  2. Дозволити комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат» (Короткевич Є.Г.) проводити поховання померлих на Аварійному кладовищі по вул. Прикордонній тільки на існуючих вільних місцях родинного поховання або шляхом підпоховання в могилах за згодою користувачів місць поховання.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав