276

Документи » Рішення виконавчого комітету » 276 від 04.05.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" травня 2011 р № 276
м. Суми

Про звільнення від сплати пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інфраструктури м. Суми замовника ВАТ «Сумбуд»
На підставі клопотання ВАТ «Сумбуд» про звільнення від сплати пайових коштів в розвиток інфраструктури м. Суми, враховуючи рішення комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку та цін Сумської міської ради (протокол від 15 березня 2011 року №10), відповідно до статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Сумської міської ради №737-МР від 12 липня 2007 року «Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми» (зі змінами), керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Звільнити від сплати пайових коштів в розвиток інфраструктури м. Суми у сумі 453 981,00 (чотириста п’ятдесят три тисячі дев’ятсот вісімдесят одна) грн. відкрите акціонерне товариство «Сумбуд» при введенні в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів: малоповерхового зблокованого житлового будинку по вул. Кузнечній, 1-в, житлового будинку з офісними приміщеннями по вул. Гагаріна - пров. Перекопському, так як ВАТ «Сумбуд» передає в рахунок залучення пайових коштів замовників будівництва в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми трикімнатну квартиру №33 у житловому будинку по вул. Заливній,1/2 загальною площею 108,32 м2, житловою площею 53,7 м2, яка потрібна для відселення мешканців, проживаючих за адресою: м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 28 і родину яких необхідно відселити в зв’язку з добудовою шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги з реконструкцією дороги від вул. Прокоф’єва до вул. Роменської.
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав