275

Документи » Рішення виконавчого комітету » 275 від 04.05.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" травня 2011 р № 275
м. Суми

Про звільнення від сплати пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інфраструктури м. Суми замовника ТОВ «Виробничо –комерційне підприємство» Нотехс»
На підставі клопотання ТОВ «Виробничо-комерційне підприємство»Нотехс» про звільнення від сплати пайових коштів в розвиток інфраструктури м. Суми, враховуючи рішення комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку та цін Сумської міської ради (протокол від 6 квітня 2011 року №13), відповідно до статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Сумської міської ради №737-МР від 12 липня 2007 року «Про пайову участь (внесок) Замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Звільнити від сплати пайових коштів в розвиток інфраструктури м. Суми у сумі 167 439,00 (сто шістдесят сім тисяч чотириста тридцять дев’ять) грн. Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційне підприємство «Нотехс» при введенні в експлуатацію житлового будинку по вул. Харківській,3/1 (I черга), так як дана організація передала до комунальної власності територіальної громади міста Суми в рахунок залучення пайових коштів замовників будівництва в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктур дві квартири у житловому будинку по вул. Черепіна, 42-В, які були потрібні для відселення мешканців в зв’язку з добудовою шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги з реконструкцією дороги від вул. Прокоф’єва до вул. Роменської.
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав