255

Документи » Рішення виконавчого комітету » 255 від 04.05.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" травня 2011 р № 255
м. Суми

Про внесення пропозиції міській раді щодо розгляду питання про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР «Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми»

На виконання пункту 7 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом першим частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та унести на розгляд міської ради питання про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР «Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми», а саме:
    1.1. Пункти 3, 4 розділу ІІ Порядку надання та перерахування коштів з міського бюджету на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг окремим категоріям громадян та громадським організаціям викласти в наступній редакції: «3. Пільги на оплату проїзду в міському транспорті надаються підприємствами, з якими виконавчим комітетом Сумської міської ради укладені договори на перевезення пасажирів на міських маршрутах, на підставі місячних проїзних квитків, що видаються транспортними підприємствами до 30 числа місяця, що передує місяцю надання пільги, згідно зі списками пільговиків, затвердженими рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради на відповідний рік. Проїзний квиток, розрахований на 60 поїздок на місяць, виготовляється за власні кошти транспортного підприємства, видається даним підприємством під особистий підпис пільговика та є дійсним за умови пред’явлення посвідчення, яке підтверджує право на пільгу. 4. Відшкодування витрат транспортним підприємствам, пов’язаних із наданням пільг на проїзд в міському транспорті, здійснюється у порядку, зазначеному в абзацах 2, 3 пункту 2 цього розділу на підставі розрахунків, складених підприємствами, виходячи з кількості виданих місячних проїзних квитків, підтверджених списками пільговиків, яким видані місячні проїзні квитки.»
  2. Доручити управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) підготувати відповідне рішення на розгляд Сумської міської ради.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А. та Бондаря А.П. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 11-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав