232

Документи » Рішення виконавчого комітету » 232 від 05.04.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" квітня 2011 р № 232
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради Комплексної програми ліквідації підтоплення території в місті Суми

З метою реалізації взаємоузгоджених заходів, спрямованих на розв’язання проблеми ліквідації підтоплення території міста Суми, створення сприятливих умов для життєдіяльності населення, зменшення впливу причин і факторів розвитку процесів підтоплення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 160 «Про затвердження Комплексної програми ліквідації наслідків підтоплення територій в містах і селищах України», рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.09.08 № 420 «Про план першочергових дій по ліквідації підтоплення території в місті Суми», керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити Комплексну програму ліквідації підтоплення території в місті Суми згідно з додатком та внести її на розгляд Сумської міської ради.
  2. Відділу екології та енергозбереження Сумської міської ради (Мартиненко С.О.) підготувати відповідний проект рішення та внести його на розгляд Сумської міської ради.
  3. Відділу екології та енергозбереження Сумської міської ради (Мартиненко С.О.) щорічно до 01 березня звітувати Сумській міській раді про результати виконання програмних заходів.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додаток [412.5 Kb] (cкачувань: 347) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 14-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав