225

Документи » Рішення виконавчого комітету » 225 від 05.04.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" квітня 2011 р № 225
м. Суми

Про затвердження лімітів споживання водопостачання та водовідведення по міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

У зв’язку з передачею в оперативне управління та на баланс міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сумської міської ради стадіону «Авангард» (рішення Сумської міської ради від 22 вересня 2010 року № 4312-МР) та відповідно до пунктів 1.2, 1.4, 9.4, 9.5 «Правил надання послуг водопостачання та водовідведення водоспоживачам м. Суми та приміських населених пунктів», затверджених рішенням Сумської міської ради від 11 грудня 2002 року № 238-МР, керуючись підпунктом 5, пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити збільшений ліміт щомісячного споживання питної води з мереж комунального підприємства «Міськводоканал» для комунально-побутових потреб міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сумської міської ради згідно додатку (додається). Плату за видачу ліміту оформити безкоштовно.
  2. Встановити, що за використану воду понад встановлений ліміт сплачується подвійний розмір.
  3. Міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сумської міської ради (Гонтовенку Є.В.):
    3.1. Забезпечити в повному обсязі проведення розрахунків за отримані послуги з водопостачання та водовідведення.
    3.2. Забезпечити виконання умов договору у межах встановленого ліміту споживання.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Ліміт споживання води по Сумському міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» [30 Kb] (cкачувань: 370) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 12-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав