223

Документи » Рішення виконавчого комітету » 223 від 05.04.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" квітня 2011 р № 223
м. Суми

Про затвердження акту прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, проїзд Кузнечний, 3 від Сумського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих

На виконання рішення Сумської міської ради від 27.10.2010 № 4496-МР «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по проїзду Кузнечному, 3 в місті Суми від Сумського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих», керуючись частиною першою статті 52 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акт прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, проїзд Кузнечний, 3, від Сумського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Передати гуртожиток, зазначений в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Вирішити питання передачі інженерних мереж, що стосуються гуртожитку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, відповідним підприємствам в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) передати гуртожиток, зазначений в пункті 1 цього рішення, на обслуговування товариству з обмеженою відповідальністю «Керуюча компанія «Коменерго-Суми» в межах території обслуговування, з укладанням додаткової угоди до чинного договору комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав