198

Документи » Рішення виконавчого комітету » 198 від 05.04.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" квітня 2011 р № 198
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання "Про припинення діяльності комунального підприємства "Газета «Суми і сумчани»" Сумської міської ради шляхом його ліквідації"
На підставі рекомендації постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку та цін з метою раціонального використання бюджетних коштів, згідно зі статтею 104 Цивільного кодексу України, зі статтею 59 Господарського кодексу України, керуючись п.1 ч.2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та унести на розгляд Сумської міської ради питання про припинення діяльності комунального підприємства "Газета «Суми і сумчани»" Сумської міської ради шляхом його ліквідації.
  2. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи Сумської міської ради (Сокура А.В.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 11-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав