194

Документи » Рішення виконавчого комітету » 194 від 05.04.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" квітня 2011 р № 194
м. Суми

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01. 03. 11 № 129 « Про організацію робіт і проведення місячника по благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню міста Суми»

Розглянувши звернення начальників Ковпаківської та Зарічної районних в місті Суми адміністрацій щодо надання дозволу на безкоштовне вивезення сміття на територію полігону, по складуванню твердих побутових відходів м.Суми (на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району, Сумської області) для підприємств, установ, організацій усіх форм власності, які беруть участь у щорічному місячнику благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озеленення міста Суми, враховуючи, що бюджетом не передбачено коштів на захоронення накопиченого сміття, яке прибирається з об’єктів міського благоустрою (вулиць, парків та скверів міста), на підставі пункту 7 частини «а» статті 30 та керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести доповнення до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.03.11 № 129 «Про організацію робіт і проведення місячника по благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню міста Суми», а саме:
    1.1 Доповнити рішення пунктом 4 наступного змісту: «4. Дозволити підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, які беруть участь у щорічному місячнику благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню міста Суми, за погодженням із Ковпаківською та Зарічною районними в місті Суми адміністраціями здавати сміття, яке вивозиться з об’єктів благоустрою (вулиць, парків, та скверів міста), а комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради (Руденко В.С.) приймати та проводити захоронення безоплатно на полігоні по складуванню твердих побутових відходів м. Суми (на території В. Бобрицької сільської ради Краснопільського району, Сумської області)».
  2. Пункти 4,5,6,7 рішення відповідно вважати пунктами 5,6,7,8.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 11-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав