182

Документи » Рішення виконавчого комітету » 182 від 21.03.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "15" березня 2011 р № 182
м. Суми

Про заходи щодо впорядкування відносин в сфері забезпечення експлуатації ліфтів територіальної громади міста Суми

Розглянувши лист управління Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Сумській області від 17.02.2011 № 257 «Про надання висновку», відповідно до Закону України «Про охорону праці», наказу державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 01.09.2008 № 190 «Про затвердження Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів», керуючись підпунктом 1 пункту «а» та підпунктом 2 пункту «б» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Передати в експлуатацію суб’єктам господарювання, а саме: товариству з обмеженою відповідальністю «Міськсумиліфт», товариству з обмеженою відповідальністю «Облсумиліфт», приватному ремонтно-будівельному підприємству «Рембуд», товариству з обмеженою відповідальністю «Сервісліфт Суми» ліфти, які знаходяться в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Суми, в термін до 01.04.2011.
 2. Суб’єктам господарювання, зазначеним у пункті 1 даного рішення, прийняти для подальшої експлуатації та забезпечення перереєстрації ліфтів, які знаходяться в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Суми, з метою здійснення їх утримання в справному стані, організації належного технічного обслуговування, технічного огляду та ремонту в термін до 01.04.2011 згідно з додатком 1.
 3. Суб’єктам господарювання, зазначеним у пункті 1 даного рішення, рекомендувати прийняти для подальшої експлуатації та забезпечення перереєстрації ліфтів, які знаходяться в житлових будинках не комунальної форми власності, з метою здійснення їх утримання в справному стані, організації належного технічного обслуговування, технічного огляду та ремонту згідно з додатком 2.
 4. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) в термін до 01.04.2011:
  4.1. Підготувати та забезпечити укладення додаткових угод з товариством з обмеженою відповідальністю «Міськсумиліфт», товариством з обмеженою відповідальністю «Облсумиліфт», приватним ремонтно-будівельним підприємством «Рембуд», товариством з обмеженою відповідальністю «Сервісліфт Суми» з урахуванням пунктів 1,2 даного рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством України.
  4.2. Повідомити управління Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Сумській області про прийняте рішення.
 5. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) опрацювати питання щодо можливості створення у складі виконавчого органу Сумської міської ради підрозділу з охорони праці та надати відповідні пропозиції в термін до 01.04.2011.
 6. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Даниленко О.В.) опрацювати питання щодо можливості створення у складі комунальної установи «Сумська міська рятувальна служба» аварійно – рятувальної служби для обслуговування відповідних територій та об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми. в термін до 01.04.2011.
 7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 4-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав