173

Документи » Рішення виконавчого комітету » 173 від 01.03.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" березня 2011 р № 173
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми газопроводів та шафових газорегуляторних пунктів від товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми газопроводів та шафових газорегуляторних пунктів, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодитись з пропозицією управління майна комунальної власності міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми газопроводів та шафових газорегуляторних пунктів, зазначених в додатку до цього рішення, від товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко».
  2. Унести на розгляд міської ради питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми газопроводів та шафових газорегуляторних пунктів, зазначених в додатку до цього рішення, від товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко».
  3. Доручити управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) підготувати відповідний проект рішення міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.Г. Войтенко

 

Перелік газопроводів та шафових газорегуляторних пунктів, що плануються до передачи до комунальної власності територіальної громади міста Суми [50 Kb] (cкачувань: 433) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав