161

Документи » Рішення виконавчого комітету » 161 від 01.03.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" березня 2011 р № 161
м. Суми

Про розміщення соціальної реклами у м. Суми

На підставі заяв про вирішення питання щодо розміщення соціальної реклами, що надійшли від замовників, відповідно до пункту 1 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.10 № 314 «Про деякі питання регулювання розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми» (зі змінами), пункту 4.28 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 № 362 «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми» (зі змінами), керуючись статтями 12, 16 Закону України “Про рекламу”, підпунктом 13 пункту а статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Дозволити розміщення соціальної реклами на встановлених у місті Суми рекламних засобах замовникам згідно з додатком до цього рішення.
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) забезпечити здійснення контролю за розміщенням соціальної реклами, зазначеної у додатку, та здійснити коригування щомісячної плати за користування місцями розміщення рекламних засобів для власників спеціальних конструкцій, на яких буде розміщена соціальна реклама згідно з додатком до цього рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.Г. Войтенко

 

Перелік замовників, яким дозволено розміщення соціальної реклами [52 Kb] (cкачувань: 243) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав