158

Документи » Рішення виконавчого комітету » 158 від 01.03.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" березня 2011 р № 158
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо структури апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальної чисельності

Відповідно до розпорядження міського голови від 25.11.10 № 943-Р «Про робочу групу з питань оптимізації та удосконалення структури та штатів виконавчих органів Сумської міської ради», з метою підвищення ефективності роботи виконавчого комітету та структурних підрозділів міської ради, раціонального використання матеріальних, фінансових та людських ресурсів, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодитись з пропозиціями робочої групи з питань оптимізації та удосконалення структури та штатів виконавчих органів Сумської міської ради (додаються).
  2. Запропонувати міському голові унести на розгляд міської ради питання «Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради» та «Про штати апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність».
  3. Доручити відділу організаційно-кадрової роботи (Антоненко А.Г.) підготувати проекти відповідних рішень Сумської міської ради.
  4. Керівникам: управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.), управління соціально-економічного розвитку (Левенець М.І.), управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Стрижова А.В.), управління освіти і науки (Данильченко А.М.), управління охорони здоров’я (Братушка О.В.), управління праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.), управління інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.), відділу організаційно-кадрової роботи (Антоненко А.Г.), відділу логістики і зв’язку (Семесенко В.М.), відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Нелін С.В.) організувати роботу щодо приведення положень про структурні підрозділи у відповідність до структури, що пропонується.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.Г. Войтенко

 

Пропозиції робочої групи з питань оптимізації та удосконалення структури та штатів виконавчих органів Сумської міської ради [31 Kb] (cкачувань: 327) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав