156

Документи » Рішення виконавчого комітету » 156 від 01.03.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" березня 2011 р № 156
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 03.03.09 № 111 «Про регламент роботи виконавчих органів Сумської міської ради та інструкцію з діловодства у виконавчих органах Сумської міської ради»

З метою дотримання принципу законності в одержанні, використанні, поширенні та зберіганні інформації, а також захисту інформації про осіб, зібраної в межах повноважень, відповідно до Закону України «Про інформацію», керуючись статтею 40, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 03.03.09 № 111 «Про регламент роботи виконавчих органів Сумської міської ради та інструкцію з діловодства у виконавчих органах Сумської міської ради», доповнивши розділ 15 додатку 1 пунктом 15.7. наступного змісту: «15.7. Розділ веб-сайту «Документи/Рішення виконавчого комітету» містить електронну копію рішень, прийнятих виконавчим комітетом, за виключенням рішень стосовно фізичних осіб, які не підлягають розміщенню на офіційному сайті Сумської міської ради, а саме:

  • Рішення з питань опіки та піклування.
  • Рішення з питань обліку та розподілу житла.
  • Рішення з питань надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно
  • Рішення з питань переведення нежитлових приміщення в житлові, житлових в нежитлові та житлових будинків у будинки садибного типу.
  • Рішення з питань присвоєння поштових адрес.
  • Рішення з питань оформлення права власності юридичних і фізичних осіб на нежитлові та житлові приміщення.
  • Рішення з питань відселення мешканців житлових будинків.
  • Рішення з питань придбання житла мешканцям, будинки яких підлягають знесенню.
  • Рішення з питань використання коштів бюджету розвитку на проведення компенсаційної виплати за земельні ділянки.
  • Інші рішення ненормативного характеру, якщо вони за своїм змістом не можуть бути доведені до відома широкого загалу. Вказані рішення безпосередньо доводяться до відома заінтересованих осіб, відносно яких прийняті рішення, усно, письмово чи іншим способом».

2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.Г. Войтенко


Дата публікації: 10-03-2011




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав