147

Документи » Рішення виконавчого комітету » 147 від 01.03.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" березня 2011 р № 147
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо розгляду питання про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 26 травня 2010 року № 3765-МР “Про затвердження Положення про порядок надання фінансової підтримки громадським формуванням з охорони громадського порядку в м. Суми у 2010-2012 роках та складу Ради з координації та контролю за діяльністю громадських формувань з охорони громадського порядку в м. Суми” (зі змінами)

У зв’язку з кадровими змінами та з метою підвищення ефективності роботи Ради з координації та контролю за діяльністю громадських формувань з охорони громадського порядку в м. Суми, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та унести на розгляд Сумської міської ради питання щодо внесення змін до рішення Сумської міської ради від 26 травня 2010 року № 3765-МР “Про затвердження Положення про порядок надання фінансової підтримки громадським формуванням з охорони громадського порядку в м. Суми у 2010-2012 роках та складу Ради з координації та контролю за діяльністю громадських формувань з охорони громадського порядку в м. Суми” (зі змінами), а саме:
    1.1. У пункті 6 додатку №1 до рішення слова “Сумського міського управління ГУМВС” замінити на слова “районного відділу міліції (за територіальністю) Сумського міського управління УМВС”.
    1.2. Додаток № 2 до рішення викласти в новій редакції (додається).
  2. Доручити відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Нелін С.В.) підготувати відповідний проект рішення міської ради.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.Г. Войтенко

 

Склад ради з координації та контролю за діяльністю громадських формувань з охорони громадського порядку в м. Суми [34.5 Kb] (cкачувань: 350) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав