129

Документи » Рішення виконавчого комітету » 129 від 01.03.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" березня 2011 р № 129
м. Суми

Про організацію робіт і проведення місячника по благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню міста Суми
З метою наведення і підтримки належного санітарного стану в місті Суми, подальшого благоустрою та озеленення його території, якісної підготовки об’єктів міського благоустрою до державних свят, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Провести щорічний місячник по благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню міста Суми з 01 квітня по 01 травня 2011 року.
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради, керівникам житлово-експлуатаційних, комунальних підприємств, установ та організацій міста, Ковпаківській та Зарічній районним в місті Суми адміністраціям до 15 березня 2011 року розробити та затвердити в установленому порядку заходи по проведенню місячника благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню міста Суми.
  3. Зобов’язати керівників комунальних підприємств, установ та організацій, структурних підрозділів міської ради та рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій, що не перебувають у комунальній власності організувати виконання заходів по місячнику благоустрою, наведенню належного санітарного стану в місті Суми.
  4. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) розмістити на сайті Сумської міської ради та висвітлити через засоби масової інформації перелік заходів по проведенню місячника благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню міста Суми та хід виконання цих заходів.
  5. Організацію виконання заходів покласти на Ковпаківську та Зарічну районні в місті Суми адміністрації (Джура О.М., Ващенко В.О.), управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.).
  6. Інформацію про виконання даного рішення заслухати на апаратній нараді при міському голові в травні місяці поточного року.
  7. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 02.03.2010 року № 107 «Про організацію робіт і проведенню місячника по благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню міста Суми» вважати таким, що втратило чинність.

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.Г. Войтенко


Дата публікації: 9-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав