108

Документи » Рішення виконавчого комітету » 108 від 01.02.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" лютого 2011 р № 108
м. Суми

Про збереження виконаного перепланування та переобладнання нежитлового приміщення за адресою: м. Суми, вул. Курська, 103
На підставі клопотання фізичної особи - Коломійця Вадима Івановича, власника нежитлового приміщення по вул. Курській, 103 в м. Суми від 13.12.2010р. № 3780/05.01-28, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», (зі змінами) та протоколу комісії від 25.01.11р. з розгляду питань пов’язаних з переплануванням та/або переобладнанням житлових та нежитлових приміщень на території міста Суми, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зберегти виконане перепланування нежитлового приміщення магазину промислових товарів на першому поверсі по вул. Курській, 103 в м. Суми (57/100 частини від загальної площі 496,9 кв.м літ. А-9 згідно техпаспорту БТІ), за умови вирішення питань землекористування.
  2. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.), внести відповідні зміни до технічного паспорту на нежитлові приміщення.
  3. Замовнику отримати дозвіл на початок робіт від органів державного пожежного та санітарного нагляду.
  4. Замовнику укласти з Ковпаківською районною в м. Суми адміністрацією договір про закріплення та утримання території в належному санітарно-технічному стані.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 9-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав