106

Документи » Рішення виконавчого комітету » 106 від 01.02.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" лютого 2011 р № 106
м. Суми

Про погодження акту готовності нежитлового приміщення за адресою: м. Суми, вул. 40 років Жовтня, 31 кв. 18 до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання
На підставі звернення фізичної особи - підприємця Володіна Володимира Васильовича від 12.01.2011 та пред’явленого акту готовності об’єкта до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання квартири при переведенні житлового приміщення у категорію нежитлових під розміщення салону краси з влаштуванням окремого входу за адресою: м. Суми, вул. 40 років Жовтня, 31 кв. 18, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно» (зі змінами), керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити Володіну Володимиру Васильовичу акт готовності об’єкта до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання квартири при переведенні житлового приміщення у категорію нежитлових під розміщення салону краси загальною площею 47,1 кв.м. з облаштуванням окремого входу за адресою: м. Суми, вул. 40 років Жовтня, 31 кв. 18.
  2. Комунальному підприємству „Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) внести відповідні зміни до технічного паспорту на нежитлове приміщення у встановленому порядку.
  3. Замовнику вирішити питання землекористування, а також в місячний термін здійснити перерахунок оплати експлуатаційних витрат та комунальних послуг, які пов’язані з поточним утриманням приміщення та інших обов’язкових платежів.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 9-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав