105

Документи » Рішення виконавчого комітету » 105 від 01.02.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" лютого 2011 р № 105
м. Суми

Про надання пропозицій Сумській міській раді щодо перейменування провулка Інститутського на провулок Герасима Кондратьєва
На виконання доручення міського голови, враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії по визначенню підстав для найменування, перейменування об’єктів адміністративно-територіального устрою, поверненя їм історичних назв та присвоєння імен державних і громадських діячів (протокол засідання від 10.01.2011 року), керуючись пунктом 1 статті 37, пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та внести на розгляд Сумської міської ради пропозицію щодо перейменування провулка Інститутського на провулок Герасима Кондратьєва.
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради на чергову сесію міської ради.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 9-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав