104

Документи » Рішення виконавчого комітету » 104 від 01.02.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" лютого 2011 р № 104
м. Суми

Про надання пропозицій Сумській міській раді щодо перейменування провулка Котовського на провулок Семена Гулака-Артемовського
Розглянувши депутатське звернення народних депутатів України- Юрія Гнаткевича і Михайла Косіва від 15.12.2010 року, враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії по визначенню підстав для найменування, перейменування об’єктів адміністративно-територіального устрою, поверненя їм історичних назв та присвоєння імен державних і громадських діячів (протокол засідання від 10.01.2011 року), керуючись пунктом 1 статті 37, пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та внести на розгляд Сумської міської ради пропозицію щодо перейменування провулка Котовського на провулок Семена Гулака-Артемовського.
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради на чергову сесію міської ради.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 9-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав