97

Документи » Рішення виконавчого комітету » 97 від 01.02.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" лютого 2011 р № 97
м. Суми

Про пропозиції міській раді щодо розгляду питання про внесення змін до рішення міської ради від 01 листопада 2006 року № 221 – МР «Про штати апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність» (зі змінами)

З метою належної організації роботи виконавчих органів Сумської міської ради, у зв’язку з внесенням змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та до відповідних підзаконних актів, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Погодити пропозиції та запропонувати Сумській міській раді внести зміни до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 221 МР (зі змінами), виклавши пункт ХІ. «Управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів» в новій редакції: ХІ. Управління підприємництва, торгівлі побуту та захисту прав споживачів
  Начальник управління 1
  Заступник начальника управління 1
  Заступник начальника управління – начальник відділу 1
  Державний реєстратор 6
  Начальник відділу 2
  Головний спеціаліст 7
  Спеціаліст І категорії 2
  Державний адміністратор 3
  Р а з о м : 23
 2.  

 3. Доручити відділу організаційно-кадрової роботи (Антоненко А.Г.) підготувати відповідний проект рішення міської ради.
 4. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Стрижова А.В.) привести положення про підрозділ у відповідність до вимог чинного законодавства.
 5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 9-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав