84

Документи » Рішення виконавчого комітету » 84 від 01.02.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" лютого 2011 р № 84
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.12.2005 № 724 «Про створення на базі відділення організації надання грошової та натуральної адресної допомоги малозабезпеченим непрацездатним громадянам територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» пункту прокату засобів пересування та реабілітації» (зі змінами)

З метою посилення турботи про ветеранів війни та праці, інвалідів, громадян, які перебувають у складній життєвій ситуації, відповідно до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 02.06.2009 № 204 «Про затвердження Типового положення про пункти прокату технічних та інших засобів реабілітації», враховуючи рішення Сумської міської ради від 28.07.2010 № 4139 – МР «Про зміни в організації праці територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради та зміну назви на комунальну установу «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня», за погодженням головного управління праці та соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації від 26.11.2009 № 03-02/4794, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.12.2005 № 724 «Про створення на базі відділення організації надання грошової та натуральної адресної допомоги малозабезпеченим непрацездатним громадянам територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» пункту прокату засобів пересування та реабілітації» (зі змінами), а саме:
    1.1. Назву рішення викласти в новій редакції «Про створення на базі відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги комунальної установи «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації».
    1.2. У тексті рішення слова «територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» замінити на «комунальна установа «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня».
    1.3. У тексті рішення слова «відділення організації надання побутових послуг, грошової та натуральної адресної допомоги малозабезпеченим непрацездатним громадянам» замінити на «відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги».
  2. Додаток до рішення викласти в новій редакції (додається).
  3. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.01.2010 № 5 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.12.05 № 724 «Про створення на базі відділення організації надання грошової та натуральної адресної допомоги малозабезпеченим непрацездатним громадянам територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» пункту прокату засобів пересування та реабілітації» вважати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додатки [80 Kb] (cкачувань: 1565) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав